Practice DJ -vuorolista

Practice-illat järjestetään kahdesti viikossa, maanantaisin ja keskiviikkoisin kello 19.00–20.00. Vakio- ja latinalaiset tanssit vaihtuvat practice-iltojen teemana, tarkista päivän teema aina kalenterista. (Rytmi tarkentuu elokuun osalta myöhemmin.)

Soittovuoro kiertää aakkosjärjestyksessä, miehen sukunimen mukaan. DJ-vastuut ovat sitovia, mutta soittovuoroja voi keskenään sopimalla vaihtaa. Vuoronvaihtaja huolehtii itse, että muutos näkyy salin aulan ilmoitustaulun paperiversiossa.

Vko Pvämäärä Laji DJ
47 ma 22.11. lat Pitkämäki Antti & Pantsari-Kuusisto Pia
  ke 24.11. vak Repo Pekko & Kulmala Sanna
48 ma 29.11. lat Sivenius Pertti & Martikainen Tytti
  ke 1.12. vak Toivonen Pasi & Määttänen Merja
49 ma 6.12.  lat ITSENÄISYYSTAUKO
  ke 8.12. vak Viitanen Timo & Kurki Inka
50 ma 13.12. lat Aaltonen Ari & Kaarlas Sonja
  ke 15.12. vak Hentilä Jarmo & Dye Ursula
       
      JOULUTAUKO
       
2 ma 10.1. lat Hokkanen Einar & Liisa
  ke 12.1. vak Häyrinen Juhani & Perälä Saana
3 ma 17.1.  lat Kostal Matus & Ylitolva Fiia
  ke 19.1 vak Lassila Marko
4 ma 24.1. lat Luhtajärvi Martti & Tarja
  ke 26.1 vak Mäkinen Jonne & Pyykkö Tiina
5 ma 31.1 lat Pitkämäki Antti & Pantsari-Kuusisto Pia
  ke 2.2. vak Repo Pekko & Kulmala Sanna
6 ma 7.2. lat Sivenius Pertti & Martikainen Tytti
  ke 9.2. vak Toivonen Pasi & Määttänen Merja
7 ma 14.2.  lat Viitanen Timo & Kurki Inka
  ke 16.2. vak Yli-Korhonen Jukka & Voldi Essi
8 ma 21.2. lat Aaltonen Ari & Kaarlas Sonja
  ke 23.2. vak Hentilä Jarmo & Dye Ursula
9 ma 28.2. lat Hokkanen Einar & Liisa
  ke 2.3. vak Häyrinen Juhani & Perälä Saana
10 ma 7.3. lat Kostal Matus & Ylitolva Fiia
  ke 9.3. vak Lassila Marko
11 ma 14.3.  lat Luhtajärvi Martti & Tarja
  ke 16.3. vak Mäkinen Jonne & Pyykkö Tiina
12 ma 21.3. lat Pitkämäki Antti & Pantsari-Kuusisto Pia
  ke 23.3. vak Repo Pekko & Kulmala Sanna
13 ma 28.3. lat Sivenius Pertti & Martikainen Tytti
  ke 30.3. vak Toivonen Pasi & Määttänen Merja
14 ma 4.4. lat Viitanen Timo & Kurki Inka
  ke 6.4. vak Yli-Korhonen Jukka & Voldi Essi
15 ma 11.4. lat Aaltonen Ari & Kaarlas Sonja
  ke 13.4. vak Hentilä Jarmo & Dye Ursula
16 ma 18.4. lat Hokkanen Einar & Liisa
  ke 20.4. vak Häyrinen Juhani & Perälä Saana
17 ma 25.4 lat Kostal Matus & Ylitolva Fiia
  ke 27.4. vak Lassila Marko
18 ma 2.5. lat Luhtajärvi Martti & Tarja
  ke 4.5. vak Mäkinen Jonne & Pyykkö Tiina
19 ma 9.5. lat Pitkämäki Antti & Pantsari-Kuusisto Pia
  ke 11.5. vak Repo Pekko & Kulmala Sanna
20 ma 16.5. lat Sivenius Pertti & Martikainen Tytti
  ke 18.5. vak Toivonen Pasi & Määttänen Merja
21 ma 23.5. lat Viitanen Timo & Kurki Inka
  ke 25.5. vak Yli-Korhonen Jukka & Voldi Essi
22 ma 30.5. lat Aaltonen Ari & Kaarlas Sonja
  ke 1.6. vak Hentilä Jarmo & Dye Ursula
23 ma 6.6. lat Hokkanen Einar & Liisa
  ke 8.6. vak Häyrinen Juhani & Perälä Saana
24 ma 13.6. lat Kostal Matus & Ylitolva Fiia
  ke 15.6. vak Lassila Marko
       
      KESÄTAUKO